Orgány NF

SPRÁVNÍ RADA

Yvona Kunová, předsedkyně správní rady

e-mail : yvona.kunova@nfmagdalena.cz

Narodila se 30.října 1965,15 let pracovala na vedoucích místech v různých oborech (obchod, leasing, zdravotnictví), při zaměstnání vystudovala Psychoterapeutickou fakultu při VŠ psychosociálních studií a absolvovala 5ti letý psychoterapeutický výcvik SUR. Poté se začala věnovat soukromé poradenské - terapeutické činnosti. Současně s tím absolvovala stáže v hospicích, roční stáž v nemocnici jako skupinový terapeut, 3 roky dobrovolnictví u onkologických pacientů, atd. V současné době absolvuje 5ti letý psychoterapeutický výcvik v logoterapii a existenciální analýze a je členem České společnosti pro logoterapii a existenciální analýzu.

Je vdaná, má dvě dospělé dcery. Ve volném čase se věnuje práci na zahradě, domácím mazlíčkům, rodině a vybraným sportovním aktivitám.

 

Dana Mrázková, MBA, členka správní rady

e-mail : dana.mrazkova@nfmagdalena.cz

Narodila se 27.července 1965. Vystudovala gymnázium a postgraduální studium MBA v oblasti managmentu. Pracuje jako ředitelka finanční společnosti. Naplňuje ji práce s lidmi, kterým  mimo jiné předává své mnohaleté pracovní zkušenosti prostřednictvím školení. Zajímá se o psychologii a věnuje se dalšímu sebevzdělávání. 

Je rozvedená, má tři dcery. Svůj volný čas zaplňuje četbou knih, zájmem o historii a kulturní dění, zahradničením a rekreačními sporty. S oblibou tráví čas ve volné přírodě.

 

Renata Mikšíková, členka správní rady

e-mail : renata.miksikova@nfmagdalena.cz

Narodila se 11.prosince 1971. Vystudovala střední ekonomickou školu obchodu a služeb. V současné době si rozšiřuje vzdělání v oblasti sociální sféry na vysoké škole v rámci denního bakalářského studia. Aktivně se zajímá o charitativní a sociální práci, několik let se dobrovolně věnuje seniorům.

Je vdaná, má dvě dcery. Ve volném čase se ráda věnuje práci na zahradě.

 

REVIZOR

Ing.Markéta Felsingerová, MBA

Narodila se 23.června 1986. Vystudovala německé gymnázium v Praze, zakončené českou maturitou a německou státní maturitou. Na vysoké škole si zvolila obor podniková ekonomika se specializací na podnikové finance. Dále absolvovala postgraduální studium MBA. V současné době pracuje v německé společnosti na vedoucí pozici ve financích a kontrole hospodaření. I nadále se věnuje dalšímu vzdělávání.

Je vdaná, ve volném čase ráda sportuje, čte a věnuje se přátelům.

 

Všechny se těšíme na společnou práci a na čas věnovaný Vám i MAGDALÉNĚ.